OBS De Plaats | Schoolwerf 1 | 1657 LD Abbekerk
Voor de meest actuele agenda, klik hier

 

Oktober

4.ALV OR & MR & Team

5.Dag van de leraar

    8.   NIO

  1. - Inloopochtend gr.1-8 tot 8.45u.
  2. Afsluiting Kb.week + Voorleeswedstrijd
  3. Schoolfotograaf 16.
  4. Weekbreak gr 8 en 3/4 12.45 u
  5. Leerlingenraad
  6. Herfstvakantie
  7. Luizencontrole In deze week 10-min gesprekken

November

  1. OR vergadering
  2. In deze week 10 min. gesprekken
  3. Studiemiddag gr. 1t/m8 12.15 u vrij
  4. Sint Maarten op school
  5. Sint Maarten
  6. Ontruimingsoefening
  7. MR vergadering
  8. leerlingenraad
  9. Pietenochtend
  10. Weekbreak gr. 1/ 2 &7 13.30 u.

December

  1. Sinterklaasfeest Alle kinderen om 12.15 uur vrij
  2. Alle kinderen uur later naar school
  3. GMR
  4. Kerststukjes maken
  5. Kerstviering Alle kinderen om 12.15u. vrij
  6. Alle kinderen om 12.15u. vrij
  7. 1 e Kerstdag Kerstvakantie
  8. Oudjaarsdag

Januari 2019

  1. Nieuwjaarsdag
  2. Luizencontrole
  3. Start CITO-week
  4. CITO-2e week
  5. OR vergadering
  6. GMR
  7. MR vergadering

Februari

  1. Leerlingenraad
  2. Weekbreak gr. 6 & 4/ 5 12.45 u.
  3. Voorjaarsvakantie
  4. Luizencontrole In deze week 10-min gesprekken
  5. Schoonmaakavond

Maart

  1. In deze week 10 min. gesprekken
  2. Start schoolbreed thema 7.
  3. Rapporten mee
  4. Open dag nieuwe lln. OR verg.
  5. Studiedag alle kinderen vrij
  6. - Inloopochtend gr.1-8 tot 8.45u
  7. Weekbreak gr. 4/5 & 8 13.30 u. Leerlingenraad

April

  1. MR vergadering
  2. GMR
  3. Studiedag alle kinderen vrij
  4. Herdenking Joseph P.
  5. Koningsspelen/ sportdag
  6. Eindtoets groep 8
  7. Eindtoets groep 8
  8. Paasspeurtocht groepen 1/2
  9. Goede vrijdag
  10. Eerste Paasdag
  11. Tweede Paasdag/ Meivakantie
  12. Koningsdag
  13. Meivakantie

Mei

  1. Dodenherdenking
  2. Bevrijdingsdag
  3. Luizencontrole
  4. Moederdag
  5. Schoolreis gr. 3 t/m 6
  6. Weekbreak gr. 1/2 & 6 12.45 u.
  7. OR vergadering
  8. Leerlingenraad
  9. Start CITOtoetsperiode

22-24. Kamp groep 7

  1. Kamp groep 7
  2. CITOtoetsperiode
  3. Hemelvaartsdag

Juni

  1. Vrij i.v.m. Huttenbouw
  2. CITOtoetsperiode
  3. Ontruimingsoefening
  4. 1e Pinksterdag
  5. 2e Pinksterdag
  6. GMR Studiedag alle kinderen vrij
  7. MR vergadering
  8. Weekbreak gr. 7 & 3/4 13.30 u.
  9. Vaderdag
  10. OR vergadering
  11. GMR Kennismaking VO gr. 8
  12. Leerlingenraad
  13. In deze week 10 min. gesprekken

Juli

  1. Schoonmaakavond In deze week 10 min. gesprekken
  2. Zomerfeest gr. 1/2 Groep 1 t/m 8 12.15 u. vrij
  3. Musical gr. 8
  4. - Proefdraaien nieuwe groepen - Rapport mee
  5. GekkeHDag Alle kinderen om 12.15 uur vrij

Groepsverdeling 2018-2019

De huidige groepsindeling is als volgt:

onderbouwgroepen: Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag  Juf Tonnie  Juf Anneke

 

Groep 1/2 a

Juf Tonnie

juf Anneke

...

Schooltijden

Groep 1 t/m 8 maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag: 8.30 uur – 14.15 uur

                                            ...

Leerling aanmelden

Wilt u uw kind aanmelden? Klik dan hier om uw kind aan te melden en wij nemen contact met u op.